Відмова від відповідальності

УВАГА!!!
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ДОКТОРА НЕ ЗАМІНЮЄ ОФЛАЙН ВІДВІДУВАННЯ ЛІКАРЯ І НОСИТЬ ВИКЛЮЧНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР.

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація сайту, персонал, представники та/або агенти, дистриб'ютори даного ресурсу (далі Представники ресурсу) залишають за собою право відмови від надання будь-яких гарантій та/або запевнень, які будь-яким чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімають із себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, його вмісту, експлуатації вмісту, будь-яких послуг, наданих та/або отриманих через цей Сайт.
Представники ресурсу не дають і не можуть давати будь-які гарантії та запевнення.
Представники ресурсу не беруть на себе жодних зобов'язань щодо змісту отриманої вами інформації, особливих можливостей, надійності, якості, доступності та відповідності вашим потребам.

Незалежно від обставин, представники ресурсу не несуть жодної відповідальності перед якоюсь із сторін. За будь-яку можливу шкоду, заподіяну прямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації та даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщено гіперпосилання з цього Сайту, Представники ресурсу відповідальності не несуть. Представники ресурсу також не несуть відповідальності за будь-які захворювання, погіршення стану та/або здоров'я людини, які можуть виникнути від доступу або використання цього Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Представники ресурсу не несуть відповідальності за можливі збитки, отримані від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов'язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою у роботі, комп'ютерного вірусу, перебою, які можуть призвести: до втрати роботи та працездатності, до зниження активності та продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до упущення будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різноманітних залежностей. За все перераховане вище Представники ресурсу відповідальності не несуть, навіть якщо про ймовірність заподіяння таких збитків вони будуть повідомлені заздалегідь.

Відвідувач сайту підтверджує та дає свою повну згоду, за якою будь-які існуючі закони та норми, що захищають права споживачів, не мають жодної дії щодо цього Сайту, оскільки Сайт відображає інформацію виключно добровільного для ознайомлення характеру.

При використанні даного Сайту Ви підтверджуєте та даєте свою повну згоду з усією інформацією, викладеною на даній сторінці «Відмова від відповідальності», розуміючи та приймаючи без винятку всі умови.
Ви також підтверджуєте свою повну згоду з усіма ризиками, можливими негативними наслідками, приймаючи тільки на свій рахунок всю відповідальність за вчинені та/або не вчинені вами дії.

УВАГА!!!
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ДОКТОРА НЕ ЗАМІНЮЄ ОФЛАЙН ВІДВІДУВАННЯ ЛІКАРЯ І НОСИТЬ ВИКЛЮЧНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР.

Розробка та підтримка IJI IT GROUP. © з 2011

Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з нашими Умовами використання файлів cookie.