Переваги звернення

до Онлайн клініки

1. Швидко

Ви можете отримати потрібну вам консультацію протягом 6 годин. На практиці, це ще набагато швидше.
Вам не потрібно додзвонюватись у реєстратуру; додатково записуватись на прийом або шукати вільне місце; вам не потрібно чекати кілька днів, коли підійде ваша черга; вам не потрібно витрачати свій час, щоб дістатися до поліклініки і повернутися назад.

2. Зручно

Для отримання необхідної допомоги вам не потрібно виходити з дому.
Все, що потрібно, це мобільний пристрій (смартфон, планшет, ноутбук, комп'ютер) з доступом в інтернет. І зовсім небагато часу, щоб заповнити форму звернення за допомогою.
Ви можете зареєструвати себе особисто та своїх близьких. І в разі потреби, у будь-який зручний для вас час звернутися за допомогою.
Ви можете оформити передплату за допомогою абонентського обслуговування, та отримувати необхідну вам допомогу зі знижкою, за першої ж необхідності.

3. Анонімно

Для того, щоб надати вам консультацію та якісний супровід, нам не потрібно від вас жодних персональних даних, а вам не потрібно надавати нам інформацію, що дозволяє ідентифікувати вашу особистість.
Все, що вам потрібно, це надати достовірну та максимально повну інформацію про те, що вас турбує зі здоров'я.
Інформацію, отриману від вас, про вас і про те, що вас турбує, ми нікуди і нікому не передаємо (інформація не передається «третій стороні»).
Ваша інформація зберігається у зашифрованому, і лише електронному вигляді.
Доступ до своєї інформації маєте тільки ви за допомогою кодів доступу до свого Особистого кабінету
Крім цього, ваша інформація захищена "медичною таємницею", і ми цього суворо дотримуємося.

4. Безпечно

Безпека передачі даних

Вся інформація, яка передається через наш сайт, Особистий кабінет, та каналами зв'язку, перед її передачею надійно шифрується. І лише після цього, вже у зашифрованому вигляді, відбувається її передача та зберігання.
Щоб «третій стороні» отримати доступ до зашифрованих даних потрібно дуже багато часу та ресурсів. У зв'язку з цим перехоплювати і розшифровувати інформацію немає сенсу.
Саме тому ми настійно рекомендуємо вам користуватися Особистим кабінетом.
Безпека платежів
Оплата консультаційних послуг здійснюється через спеціалізовані платіжні системи та тільки на їхньому боці. Платіжні системи використовують міжнародні стандарти захисту фінансових даних.
Жодна персональна, фінансова інформація про ваші платіжні засоби на нашому сайті не вводиться, не збирається, не зберігається.
Безпека здоров'я
Навіть у розвинених країнах світу випадки зараження відвідувачів у лікарні обчислюються десятками тисяч на рік. А під час пандемій збільшуються вдесяти разів, за офіційною статистикою.
Звернувшись до Онлайн клініки, ви мінімізуєте ризики бути зараженими під час походу або перебування в поліклініці. Немає сенсу говорити про те, що, перебуваючи в громадських місцях, будучи здоровою людиною, завжди є ризик заразитися при контакті з хворим.
Завдяки тому, що будь-який фізичний контакт в Онлайн клініці відсутній, навіть із лікарем, ризик зараження як поняття «внутрішньолікарняна інфекція» або «інфекція, пов'язана з наданням медичної допомоги» повністю виключається.

5. Доступ із будь-якої точки світу

Перебуваючи далеко від дому; у незнайомій країні; не знаючи чужої мови; не маючи налагоджених контактів, вкрай складно та тривожно у важкі моменти, особливо коли вони пов'язані зі здоров'ям.
Звернувшись в Онлайн клініку, ви завжди отримаєте професійну консультацію зрозумілою для вас мовою від кваліфікованих фахівців.
Необхідно пам'ятати, що в іншій країні може не бути ліків, до яких ви звикли на батьківщині. Крім цього, деякі ліки мають обмеження чи заборони на їх прийом людьми іншої раси.
При наданні достовірної інформації про місце вашого перебування, ви зможете отримати важливу консультацію щодо альтернативних лікарських препаратів, доступних вам та особливостях їх застосування.
Крім цього, у випадках крайньої необхідності, персонал Онлайн клініки зможе провести консультацію зі своїми колегами, які знаходяться поряд з вами, та допоможе вам у прийнятті правильного рішення щодо подальшого курсу лікування.

6. Цілодобово

Незалежно від того, у який момент у вас виникла проблема або в який час доби у вас виникла потреба отримати доступ до інформації, ви можете в цілодобовому режимі звернутися в Онлайн клініку за допомогою або отримати доступ до всіх своїх записів в Особистому кабінеті.
При цьому ви нікого не потурбуєте і не завдасте незручностей, тому що сервіс Онлайн клініки доступний для вас цілодобово.

7. Не виходячи з дому

Якщо ви або ваші близькі, яких ви доглядаєте, обмежені в пересуванні, знаходитесь далеко від сучасних і доступних медичних закладів, то стає дорогою, вкрай складною або практично неможливою умовою отримання якісної медичної допомоги, супроводу, консультації.
Звернувшись до Онлайн клініки для вас відкриваються нові можливості. Тому що тут ви отримаєте необхідну консультацію, супровід, допомогу.

8. Людині зрозумілою мовою

Якщо вам не зрозуміло, що означає ваш діагноз; чи не зрозуміло висновок про результати огляду; не зрозуміло, що написано в рецепті або виникли якісь інші складності після відвідування лікарні, то в Онлайн клініці ви практично не зіткнетеся з цим.
Наші фахівці завжди постараються дати вам відповіді на питання, що виникли у вас, і докладуть максимум зусиль, щоб їх консультація, порада, рекомендація не викликали питань у вас.
Крім цього, інформація у вашому Особистому кабінеті сформована, організована та адаптована під вас, як пацієнта, і не містить "сухих", хитромудрих медичних термінів.
Усі форми, поля, схеми та рекомендації орієнтовані на легке, інтуїтивно зрозуміле сприйняття звичайною людиною.

9. Якісно

До ваших послуг висококваліфіковані фахівці з багаторічним практичним досвідом роботи. І великою кількістю здорових пацієнтів, які з їхньою допомогою подолали свої недуги.

10. Незалежно

Якщо ви тривалий час не можете отримати позитивного результату щодо покращення свого здоров'я чи здоров'я ваших близьких, маєте сумніви щодо діагнозу чи правильності призначеного курсу лікування, не розумієте результатів лабораторних досліджень тощо.
Звернувшись в Онлайн клініку ви отримаєте незалежну експертизу з свого питання, на яку ніхто і ніщо не впливає, крім достовірності наданої вами інформації.

11. Індивідуально

Тут немає палат та однакового підходу до пацієнтів.
Кожне звернення до Онлайн клініки унікальне.
Інформація, яку ви надаєте, дуже уважно вивчається та аналізується. Під кожен випадок підбирається ощадна, індивідуальна схема лікування.
Іноді доводиться витратити багато часу та застосувати різнопланову, нестандартну схему, яка максимально ефективно дає довгоочікуваний, позитивний результат.

12. Дбайливо і щадно для організму

Для дуже важких хвороб (і не дуже) можуть застосовуватися дуже сильні лікарські препарати, які у свою чергу мають побічні наслідки; або лікуючи одне, можна завдавати шкоди іншому.
Фахівці Онлайн клініки дуже добре це розуміють, тому при призначенні курсу лікування, крім індивідуального підходу, застосовуються знання та навички, які мінімізують побічні явища. Підбираються відповідні лікарські препарати, рекомендується щадна схема лікування.
А іноді доводиться комбінувати, імпровізувати, винаходити для досягнення бажаного результату та дбайливого ставлення до організму людини та її здоров'я.
Ми знаємо як; вміємо робити оптимально; та застосовуємо на практиці.

13. Працюємо на результат

Наша мета – це максимально швидко, ефективно та оптимальним способом допомогти вам у одужанні.
Фахівці Онлайн клініки дуже уважно вивчають надану вами інформацію. У процесі лікування контролюють поточні показники здоров'я та зміну їх у динаміці.
Якщо виявляються будь-які відхилення, то на ранній стадії вносяться оперативні коригування.
У тяжких випадках ми продовжуємо супроводжувати тих, хто до нас звернувся. І намагаємося знайти засоби та способи, щоб полегшити перебіг хвороби та подолати недугу остаточно.

14. Досконалості немає межі

Так само, як людство не стоїть на місці, а постійно розвивається. Разом із людством змінюються і хвороби.
Фахівці Онлайн клініки також не стоять на місці. Ми регулярно стежимо за новими відкриттями в галузі охорони здоров'я; ми вивчаємо нові протоколи лікування; беремо участь у наукових конференціях; проходимо курси підвищення кваліфікації; обмінюємося досвідом із колегами.
Ми вдосконалюємось, щоб у потрібний момент прийти вам на допомогу.

Звернутися за допомогою.

Розробка та підтримка IJI IT GROUP. © з 2011

Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з нашими Умовами використання файлів cookie.