Поширені запитання

про Онлайн клініку

1. Для кого цей ресурс?
Для тих, хто потребує дистанційної консультації, супроводу лікування, допомоги лікаря (без відвідування поліклініки).
Ресурс орієнтован на кілька ключових категорій.
1.1. Люди, які обмежені у пересуванні та не можуть виходити з дому. Важко, дуже важко і вкрай важко хворі з різними діагнозами. Наприклад, інфаркт, інсульт, онкологія, важкі травми та багато інших.
А також опікуни, піклувальники, ті, хто допомагає, доглядає, піклується про своїх важко хворих близьких, і потребує консультації щодо забезпечення кращого догляду та одужання.
1.2. Люди, які знаходяться за кордоном, далеко від дому, і потребують оперативної кваліфікованої медичної консультації, поради, рекомендації рідною мовою.
1.3. Решта, яким необхідна дистанційна консультація, порада, допомога.

2.  Чи є фактична адреса, за якою ведеться прийом?
Так, така адреса є.
Однак, ресурс призначений для дистанційного надання послуг для людей з будь-якої місцевості, в тому числі з-за кордону, і саме для тих, хто не має потреби чи можливості відвідати поліклініку.
У зв'язку з цим фактична адреса не має сенсу.
Тим не менш, всі наші лікарі практикуючі фахівці. Якщо при прямому спілкуванні з лікарем ви захочете записатися на прийом до лікарні, то ви можете це зробити в порядку загальної черги. За реквізитами, отриманими від лікаря.

3.   У формі Звернення дуже багато полів, можна заповнювати менше?
Так, можна.
У формі є обов'язкові для заповнення поля та їх дуже мало. Обов'язкові поля позначені "*" (зірочкою).
Якщо у вас немає часу або ви не маєте інформації для заповнення всіх полів форми, то можете заповнити тільки обов'язкові поля.
Повна форма містить оптимальний набір полів, необхідний для якісної консультації. А також, щоб скоротити час на додаткове опитування вас у майбутньому.
Кожне поле у формі має цінність для лікаря (навіть якщо вам так не здається). І ваша інформація може суттєво вплинути на курс лікування, отже на результати вашого одужання.

4. Як я можу дізнатися який лікар мене консультує?
За кожним вашим зверненням фіксується лікар за фахом, з яким ви можете мати прямий контакт. Іншими словами, ви безпосередньо контактуєте та отримуєте консультацію від закріпленого за вами лікаря.
Тому, при першому контакті, ви знайомитеся з лікарем, а лікар з вами. Таким чином, ви знаєте свого лікаря "в обличчя".

5. Які можливі канали контакту з лікарем?
Варіантів для зв'язку з лікарем достатньо, і всі вони доступні.
1.    Особистий кабінет на сайті
2.    Спілкування за телефоном
3.    Спілкування в месенджерах (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat та інші)
4.    Електронна пошта
5.    Відео-зв'язок (Skype, Zoom та інші). 

6. Я повинен сплатити рахунок – де гарантії, що я отримаю консультацію?
1. Перед тим, як виставити вам рахунок на оплату, ми вже опрацювали ваше звернення. Іншими словами, ваша консультація вже заздалегідь готова або знаходиться у процесі підготовки, щоб вкластися у встановлені терміни пріоритету звернення.
2. Всі ваші платежі офіційні, безготівкові, прозорі, легко перевіряються та відстежуються, з наявністю офіційно підтверджених документів про платіж від фінансових установ, як на стороні платника, так і на стороні одержувача платежу.
3. Ви виконуєте платіж через офіційні міжнародні платіжні сервіси фінансових установ. Щоб отримати таку можливість, ми пройшли спеціальну перевірку та виконали всі необхідні умови. Таким чином, наша діяльність має офіційний статус та підтверджена перевіркою фінансової установи. 

Звернутися за допомогою.

Розробка та підтримка IJI IT GROUP. © з 2011

Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з нашими Умовами використання файлів cookie.