Для юридичних осіб

реєстрація на сайті

Юридичні особи – підприємства, організації, установи будь-якої форми власності, які офіційно зареєстровані з метою здійснення статутної діяльності на регулярній основі.

Вся інформація, що заповнюється вами через форму на сайті та відправляється каналами зв'язку, захищена наскрізним шифруванням даних.

Ваші дані надійно захищені. Ми не передаємо жодних ваших даних до податкових чи інших контролюючих органів.

Для початку роботи з системою не потрібні жодні офіційні дані. Наприклад, адреса реєстрації, номер реєстрації, податковий номер тощо - не потрібно!
Ви самостійно визначаєте себе в системі для зручності інших учасників, з якими ви взаємодіятимете.

1. Рекомендований браузер для роботи із системою Mozilla; Chrome.
2. Всі поля форми обов'язкові для заповнення.
3. Для Логіну необхідно використовувати не менше 3-х (Трьох) символів латинської розкладки клавіатури. Також можна використовувати email або номер телефону.
У Логіні не можна використовувати спеціальні символи, такі як '(апостроф), '(лапки), \(зворотний сліш).
4. Як робочий Email необхідно використовувати email, до якого у вас є доступ. На один email можна зареєструвати лише один обліковий запис.
5. Підприємствам, організаціям, установам та іншим суб'єктам підприємницької діяльності необхідно вказувати в Найменуванні підприємства офіційне найменування установи із реєстраційних документів (організаційно-правову форму вказувати наприкінці).
Органам місцевого самоврядування, територіальним громадам (об'єднаним територіальним громадам), місцевим органам виконавчої влади до офіційного найменування обов'язково додавати найменування району та області (регіону).
6. У разі відсутності у списку вашої Країни; Регіону; Району; Населеного пункту допускається введення найменування в ручному режимі державною мовою.
7. Заповнивши форму, натисніть кнопку "Надіслати".

Інформація збережеться у системі. На ваш email, вказаний вами при реєстрації, миттєво буде надіслано повідомлення для активації вашого облікового запису.
(Якщо листа немає, то перевірте папку СПАМ і перемістіть наш email в "білий" список).

[REGISTERFORM]39489|12468,31774,3516[/REGISTERFORM]

Розробка та підтримка IJI IT GROUP. © з 2011

Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з нашими Умовами використання файлів cookie.